Atribuită Cumpărare directă

BRANZA TOPITA TRIUNGHI 140GR

Număr anunț
DA33076831
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.250 RON
Valoare atribuită
10.250 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.250 RON

din 10.250 RON estimat