Atribuită Cumpărare directă

Serv de proiectare lucrări de refacere acoperiș, sistem de prel a apelor pluviale și de rep fatade

Număr anunț
DA33076882
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
CO - OPERATIVA BIROU DE ARHITECTURA SRL (CUI 16958205)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.000 RON
Valoare atribuită
210.000 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.000 RON

din 210.000 RON estimat