Atribuită
Cumpărare directă
TNP75 Toner Cartridge Konica 20K si Unitate cilindru Konica Minolta ACEY01D
- Număr anunț
- DA33077756
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,55 RON
- Valoare atribuită
- 907,55 RON
- Data publicării
- 24.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.