Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibila UG 8A-21 cu motor trifazat 4kW si Panou automatizare Tline 20

Număr anunț
DA33077852
Autoritate contractantă
COMUNA GAVANESTI (CUI 16607654)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.794,28 RON
Valoare atribuită
8.794,28 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.794,28 RON

din 8.794,28 RON estimat