Atribuită Cumpărare directă

Steaguri pentru exterior 100x150 cm, fete duble si steaguri pentru catarg 600x400 cm

Număr anunț
DA33078530
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
HERALDICA SRL (CUI 20256411)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.594,82 RON
Valoare atribuită
6.594,82 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.594,82 RON

din 6.594,82 RON estimat