Atribuită Cumpărare directă

Discuri pentru taiat si polizat sina-SRCF BUC

Număr anunț
DA33078576
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
ONLINEMARFA23 S.R.L. (CUI 47792942)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.587 RON
Valoare atribuită
71.587 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.587 RON

din 71.587 RON estimat