Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE INTRETINERE SI REPARATIE PENTRU SISTEM DE FILTROVENTILATIE

Număr anunț
DA33079102
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.655,70 RON
Valoare atribuită
6.655,70 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.655,70 RON

din 6.655,70 RON estimat