Atribuită Cumpărare directă

Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA33079270
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.864 RON
Valoare atribuită
36.864 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.864 RON

din 36.864 RON estimat