Atribuită Cumpărare directă

Echipament de retea si Scara - ISU

Număr anunț
DA33080909
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.731,30 RON
Valoare atribuită
5.731,30 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.731,30 RON

din 5.731,30 RON estimat