Atribuită Cumpărare directă

Achizitie microscop monocular si stereoscopic

Număr anunț
DA33080985
Autoritate contractantă
Secretariatul National Roman al Retelei Universitatilor de la Marea Neagra (CUI 16717916)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.730 RON
Valoare atribuită
1.730 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.730 RON

din 1.730 RON estimat