Atribuită Cumpărare directă

TONER BLACK RICOH SP6430DN 10.000 pagini ORIGINAL

Număr anunț
DA33081093
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BOTOSANI (CUI 3990140)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,90 RON
Valoare atribuită
378,90 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,90 RON

din 378,90 RON estimat