Atribuită Cumpărare directă

DETRALEX(R) 500MG 2BL X 15CPR FILM

Număr anunț
DA33082454
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.737,90 RON
Valoare atribuită
1.737,90 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.737,90 RON

din 1.737,90 RON estimat