Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU LUCRARI DE INTRETINERE DRUMURI JUDETENE LOT 1 BRASOV

Număr anunț
DA33082931
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
ZAMĂ NEAGOE CLAUDIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19382351)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.000 RON
Valoare atribuită
87.000 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.000 RON

din 87.000 RON estimat