Atribuită Cumpărare directă

Proteina C Reactiva (CRP) Vitros

Număr anunț
DA33083209
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.360 RON
Valoare atribuită
18.360 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.360 RON

din 18.360 RON estimat