Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala laser monocrom Brother MFC-L2712DN, A4, Duplex, Retea

Număr anunț
DA33084371
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,53 RON
Valoare atribuită
923,53 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,53 RON

din 923,53 RON estimat