Atribuită Cumpărare directă

Fir de legat Tubet Premium diametru 2,5 mm rola

Număr anunț
DA33085410
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI RO31599784)
Furnizor / câștigător
TUBET INTERNAŢIONAL SRL (CUI 33628223)
Cod CPV
03110000-5 · Produse agricole, produse horticole si de gradina pentru comercializare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.232,25 RON
Valoare atribuită
3.232,25 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.232,25 RON

din 3.232,25 RON estimat