Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Samsung 43AU7172, 108 cm, Smart, 4K Ultra HD

Număr anunț
DA33085577
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.907,32 RON
Valoare atribuită
3.907,32 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.907,32 RON

din 3.907,32 RON estimat