Atribuită
Cumpărare directă
Janta aliaj R17; Anvelopa All Season FALKEN 215/60R17 100V XL EuroAllSeason AS210
- Număr anunț
- DA33085686
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apărării - Unitatea Militară 02499 București
- Furnizor / câștigător
- ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI 17031494)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988,27 RON
- Valoare atribuită
- 988,27 RON
- Data publicării
- 24.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.