Atribuită
Cumpărare directă
FortiGate 80F cu Bundle 24x7 pe 3 ani-NR 6495/06.04.2023-IT
- Număr anunț
- DA33085762
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.388 RON
- Valoare atribuită
- 19.388 RON
- Data publicării
- 24.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.