Atribuită Cumpărare directă

Masa mese copii elevi gradinita scoala dreptunghiulara plastic rosu rosie 77x55x48 cm

Număr anunț
DA33086698
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,10 RON
Valoare atribuită
155,10 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,10 RON

din 155,10 RON estimat