Atribuită
Cumpărare directă
achizitie aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA33087230
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA OLT (CUI 12363468)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL-GRUP SRL (CUI 12850960)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.357,97 RON
- Valoare atribuită
- 13.357,97 RON
- Data publicării
- 24.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.