Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZIE SI REPARATIE PENTRU AUTO GL 09 AFD

Număr anunț
DA33087277
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SERVICE GIURGIU S.A. (CUI 6278996)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.963,75 RON
Valoare atribuită
1.963,75 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.963,75 RON

din 1.963,75 RON estimat