Atribuită Cumpărare directă

PLASA SUDATA ECO 6(2X6) - MODERNIZARE CLADIRE C5

Număr anunț
DA33089067
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI RO13031718)
Furnizor / câștigător
CIPCOS MAR COMPLEX SRL (CUI 6215297)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.244,52 RON
Valoare atribuită
1.244,52 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244,52 RON

din 1.244,52 RON estimat