Atribuită Cumpărare directă

Pachet comanda 184/24.04.2023

Număr anunț
DA33089154
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI 26157581)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.067,50 RON
Valoare atribuită
2.067,50 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.067,50 RON

din 2.067,50 RON estimat