Atribuită Cumpărare directă

VANCOMICINA ROMPHARM 1G PULB PT SOL PERF X 1 FL

Număr anunț
DA33089595
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.205,90 RON
Valoare atribuită
1.205,90 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.205,90 RON

din 1.205,90 RON estimat