Atribuită Cumpărare directă

SUGAMMADEXUM/ Sugammadex Rompharm 100mg/ml x 10 flac x 2 ml sol inj (similar BRIDION)

Număr anunț
DA33091119
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.150 RON
Valoare atribuită
4.150 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.150 RON

din 4.150 RON estimat