Atribuită Cumpărare directă

VITRINA FRIGORIFICA CU GEAM, CAPACITATE 359 LITRI GAMA HORECA, H 198 X L 63,5 X l 62 CM

Număr anunț
DA33092757
Autoritate contractantă
Centrul National Clinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.489,95 RON
Valoare atribuită
10.489,95 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.489,95 RON

din 10.489,95 RON estimat