Atribuită Cumpărare directă

STEAG ROMANIA EXTERIOR, 100 x 150 cm

Număr anunț
DA33093004
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,14 RON
Valoare atribuită
113,14 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,14 RON

din 113,14 RON estimat