Atribuită Cumpărare directă

Articole si echipament de sport

Număr anunț
DA33093899
Autoritate contractantă
SCOALA AVRAM IANCU CAMPIA TURZII (CUI 5013680)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,76 RON
Valoare atribuită
705,76 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,76 RON

din 705,76 RON estimat