Atribuită Cumpărare directă

30000000-9 Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor sof

Număr anunț
DA33096506
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr10 Buzau (CUI 29116772)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,90 RON
Valoare atribuită
382,90 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,90 RON

din 382,90 RON estimat