Atribuită Cumpărare directă

CITODUR ( MATERIAL DE OBTURATIE PROVIZORIE) ROSU

Număr anunț
DA33096565
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141810-1 · Materiale de obturare dentara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,80 RON
Valoare atribuită
607,80 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,80 RON

din 607,80 RON estimat