Atribuită Cumpărare directă

PACHET DRUM

Număr anunț
DA33096658
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,45 RON
Valoare atribuită
1.134,45 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,45 RON

din 1.134,45 RON estimat