Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ANUNT NR ADV1316866
- Număr anunț
- DA33096800
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- HARPEK SRL (CUI 3871130)
- Cod CPV
- 15600000-4 · Produse de morarit, amidon si produse amilacee (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.346,24 RON
- Valoare atribuită
- 15.346,24 RON
- Data publicării
- 25.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.