Atribuită
Cumpărare directă
Sistem All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 cu procesor Intel® Core™ i5-1235U pana la 4.40 GHz,
- Număr anunț
- DA33097188
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.739,32 RON
- Valoare atribuită
- 15.739,32 RON
- Data publicării
- 25.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.