Atribuită Cumpărare directă

Pat dublu rabatabil gradinita; Masa modulara gradinita 6 locuri; Scaun gradinita PVC

Număr anunț
DA33098724
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN PLATON (CUI 29092096)
Furnizor / câștigător
ORION MOB S.R.L. (CUI 46038348)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145.274 RON
Valoare atribuită
145.274 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145.274 RON

din 145.274 RON estimat