Atribuită Cumpărare directă

KIT REALITATE VIRTUALA CLASS VR 4 CONTROLLERE (OCHELARI VR)+ABONAMENT- COFIN.CNFIS-FDI-0448/PINZARU

Număr anunț
DA33098984
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.850 RON
Valoare atribuită
21.850 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.850 RON

din 21.850 RON estimat