Atribuită Cumpărare directă

Saltea vacuum anti contractare si kit reparatie sisteme vacuum

Număr anunț
DA33099151
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat