Atribuită
Cumpărare directă
Balanta tehnica de precizie ; Domeniul de masurare ; Opțiuni de ajustare: calibrare internă (auto) ;
- Număr anunț
- DA33099469
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38310000-1 · Balante de precizie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.314,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.314,60 RON
- Data publicării
- 25.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.