Atribuită Cumpărare directă

RETRACTOR COSTAL HAIGHT, DIMENSIUNE LAME 30X30MM,

Număr anunț
DA33099799
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
GP SANITA S.R.L. (CUI 36352490)
Cod CPV
33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.032,70 RON
Valoare atribuită
6.032,70 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.032,70 RON

din 6.032,70 RON estimat