Atribuită Cumpărare directă

Filme RTG, fixator, revelator

Număr anunț
DA33100125
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
32354000-9 · Filme (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285 RON
Valoare atribuită
1.285 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.285 RON

din 1.285 RON estimat