Atribuită Cumpărare directă

materiale decorative

Număr anunț
DA33100464
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,02 RON
Valoare atribuită
673,02 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,02 RON

din 673,02 RON estimat