Atribuită Cumpărare directă

Scaun bucătărie, piele ecologică albastru petrol/crom, OLIVA NEW

Număr anunț
DA33100614
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DASI COMPANY S.R.L. (CUI 39810371)
Cod CPV
39112100-1 · Scaune pentru salile de mese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,72 RON
Valoare atribuită
485,72 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,72 RON

din 485,72 RON estimat