Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Inkjet color Epson L6580 EcoTank, A4, ADF, Wireless

Număr anunț
DA33100650
Autoritate contractantă
Comuna Dimitrie Cantemir (CUI 3394295)
Furnizor / câștigător
TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.756,30 RON
Valoare atribuită
3.756,30 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.756,30 RON

din 3.756,30 RON estimat