Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA33100830
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,58 RON
Valoare atribuită
690,58 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,58 RON

din 690,58 RON estimat