Atribuită Cumpărare directă

ROUTER WIRELESS , TONER PENTRU IMPRIMANTĂ ȘI CARTUȘ LASER

Număr anunț
DA33101040
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GALICEA (CUI 26702483)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,61 RON
Valoare atribuită
812,61 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,61 RON

din 812,61 RON estimat