Atribuită Cumpărare directă

Tableta Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen), Octa-Core, 11.2inch 2.5K, 8GB RAM, 256GB , Wifi, Storm Grey

Număr anunț
DA33101113
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,70 RON
Valoare atribuită
1.764,70 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,70 RON

din 1.764,70 RON estimat