Atribuită Cumpărare directă

Seif electronic laptop 200 x 430 x 380 mm

Număr anunț
DA33101118
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR. 1
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
44421600-3 · Seifuri pentru obiecte de valoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,90 RON
Valoare atribuită
491,90 RON
Data publicării
25.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,90 RON

din 491,90 RON estimat