Acasă · Licitații
· Piese pentru masini de spalat vasele si pentru masini de curatare, de umplere, de impachetare si de ambalare (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Piese pentru masini de spalat pardoseala - CR 38862
- Număr anunț
- DA33101568
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 42970000-6 · Piese pentru masini de spalat vasele si pentru masini de curatare, de umplere, de impachetare si de ambalare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.069,24 RON
- Valoare atribuită
- 4.069,24 RON
- Data publicării
- 26.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.