Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA33102620
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
S N Y AVANTAJ SRL (CUI 17511255)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,95 RON
Valoare atribuită
595,95 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,95 RON

din 595,95 RON estimat