Atribuită Cumpărare directă

Pachet reparatie tamplarie PVC si inlocuire componente de feronerie

Număr anunț
DA33102879
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
Furnizor / câștigător
GLASS TERM SYSTEM S.R.L. (CUI 38594326)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.445 RON
Valoare atribuită
3.445 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.445 RON

din 3.445 RON estimat